Duikforum › Duikforum › Discussie / Algemeen › duiken in noord spanje en aan de medes eilanden
-
duiken in noord spanje en aan de medes eilanden
-
Hallo,
Even een vraagje voor diegene die hier enige ervaring mee heeft.
Ik heb een motorjacht (10m) gehuurd voor 1 week en zou mijn duikgerief willen meenemen, mag ik wettelijk overal duiken aan de kust en met wat of wie moet ik rekening houden?
Zijn er wettelijke bepalingen waar ik mag ankeren en dergelijke?
Alvast bedankt voor jullie antwoord en btw wie in de buurt is van sitges(Barcelona) op 14 april wil ik gerust eens meenemen voor een duikje.
grts
jan -
Als ik me niet bedrieg en als het niet veranderd is, moet je je aanmelden in de haven bij het gebouw “Parc Natural” voor duiken in Estartit aan de Medas Eilanden.
-
Schaf u een nautische kaart aan van de kustlijn en blijf weg van de Medes; de kant is ook mooi en zeker Isla Pedrosa doen in 2 of 3 duiken. Wij hebben jaren geleden de kustlijn dagelijks bedoken, soms viel het wat tegen(een slechte dag duiken is nog steeds beter als een goeie dag werken…)meestal mooi en veel minder bedoken. Ook het wrak Reggio is eens leuk…ENJOY!!
Log in to reply.